Echipa tehnica

Iosif Elekes - trainer si tehnician

0740.27.11.17
iosif.elekes@policolor.ro

Ionel Ilie - Reprezentant tehnico-comercial - Bucuresti (zona Sud Vest), GR, TR

0746.27.13.62
ionel.ilie@policolor.ro

Adrian Ristache - Reprezentant tehnico-comercial - Bucuresti (Nord-Est), CL, IL

0732.40.47.27
adrian.ristache@policolor.ro

Ionut Sasetchi - Reprezentant tehnico-comercial - Prahova, Braila, Vracea, Buzau si Galati

0743.27.12.11
ionut.sasetchi@policolor.ro

Aurelian Budica - Reprezentant tehnico-comercial - Dambovita, Arges, Valcea,Dolj, Olt, Gorj, Mehedinti

0752.12.68.31
aurelian.budica@policolor.ro

Daniel Nedelcu - Reprezentant tehnico-comercial - Sibiu, Harghita, Mures, Brasov, Covasna

0746.27.13.56
daniel.nedelcu@policolor.ro

Sorin Ilie Hunceac - Reprezentant tehnico-comercial - Suceava, Botosani si Iasi

0746.27.13.68
sorin.hunceac@policolor.ro

Mircea Rus - Reprezentant tehnico-comercial - Maramures, Satu Mare, Salaj, Cluj, Alba, Bistrita-Nasaud

0746.27.13.46
mircea.rus@policolor.ro

Dan Dragusiu - Reprezentant tehnico-comercial - Timis, Caras-Severin, Hunedoara, Arad si Bihor

0740.27.80.99
dan.dragusiu@policolor.ro

Stefan Badea - Tehnician - Constanta si Tulcea

0732.40.47.26
stefanica.badea@policolor.ro

Marius Ghiurea - Tehnician - Vaslui, Bacau si Neant

0732.40.47.33
marius.ghiurea@policolor.ro